دستگاه ضخامت سنج دیجیتال پوشش پرینتر سرخود آسیمتو

0تومان
  • قیمت بدون مالیات: 0تومان
  • کد محصول: 144
  • موجودی: در انبار

فروش اینترنتی دستگاه ضخامت سنج پوشش آسیمتو با قیمت ارزان در تهران و سراسر کشور

با پیشرفت تکنولوژی تمامی امور به صورت اینترنتی انجام می شود. خرید نیز یکی دیگر از این امور روزمره است که می توانید بدون خارج شدن از خانه و فقط با چند کلیک از پشت گوشی ان را به نحو احسن انجام دهید. پاتریس تولز نیز در همین راستا محصولات خود را با کیفیتی تضمینی و نازل ترین قیمت به صورت اینترنتی و انلاین به فروش می رساند شما هم می توانید دستگاه ضخامت سنج پوشش آسیمتو و دیگر لوازم اندازه گیری مورد نیاز خود را از این فروشگاه خریداری نمایید.

دستگاه ضخامت سنج پوشش چیست و چه کاربردی دارد؟

این دستگاه یک وسیله دیجیتالی است که با استفاده از آن می توانید ضخامت مواد غیر مخرب و مواد سریع و همچنین پوشش های مختلف را اندازه گیری کنید. در واقع از این ابزار در صنعت تولیدی به منظور اندازه گیری کردن پوشش یک ماده و یا مواردی که در آن نیاز به اندازه گرفتن ضخامت دیواره است به کار برده می شود. این دستگاه با استفاده از باتری کار می کند و می توانید در صورت تمام شدن شارژ باتری آن را با نمونه جدید تعویض نمایید. ولتاز لازم برای روشن شدن دستگاه حدود 3 ولت است که می توانید با دو الی 5 باتری قلیایی ان را تامین نمایید. در روی این دستگاه یک صفحه نمایش دیجیتال به کار رفته است که مقدار واحد اندازه گیری شده را به نمایش می گذارد. دقت ان برابر با 0.1 میکرومتر است و بسیار دقیق می باشد. سایز بندی این محصول در دو رنج 1250 میکرومتر و 10000 میکرومتر می باشد.

ویژگی ها و مشخصات دیگر محصول

دستگاه ضخامت سنج پوشش آسیمتو دارای حافظه ای به منظور ذخیره کردن داده های اندازه گیری شده تا 20 گروه را دارد. این ابزار دیجیتال از قابلیت تبدیل واحد نیز بهره برده است به این معنی که می توانید واحد اندازه گیری آن را از متریک به اینچ و یا بالعکس تبدیل نمایید. نمایشگر این دستگاه مقدار شارژ باقی مانده آن را نیز نمایش می دهد که موجب می شود تا به راحتی برای استفاده از آن برنامه ریزی کنید و در میانه فعالیت لنگ نمانید. کابل اتصال آن تا حدودی بلند در نظر گرفته شده است تا کاربر بتواند به راحتی از آن استفاده نماید. از دیگر قابلیت های این ضخامت سنج می توان به خاموش شدن خودکار آن اشاره کرد که باعث می شود تا عمر باتری افزایش یابد. نمایشگر این دستگاه نوع اندازه گیری و شاخص اندازه گیری و البته وضعیت اندازه گیری را نیز به وضوح به نمایش می گذارد. جنس بدنه آن نیز به صورت ضد آب طراحی شده است که می توانید با خیالی راحت از آن نگهداری کرده و در فضاهای گوناگون استفاده نمایید. این محصول به همراه ذفترچه راهنما برگه کالیبراسیون و کارت گارانتی 6 ماهه به خریداران پاتریس تولز عرضه می شود. کیفیت آن مثال زدنی است و طول عمر بالایی دارد و قطعا از خرید آن، آن هم با این رنج قیمت به هیچ وجه پشیمان نخواهید شد.

کاتالوگ دستگاه ضخامت سنج پوشش asimeto

 

 

دستگاه ضخامت سنج

  ضخامت سنج، یکی از ضروری ترین و اساسی ترین تجهیزات ازمایشگاههای رنگ و رزین و پوشش های صنعتی میباشد.از ضخامت سنج جهت بازرسی واندازه گیری ضخامت رنگ و پوشش و ضخامت آبکاری و ضخامت گالوانیزه، ضخامت آنودایزینگ و ضخامت پوشش بر چوب و آسفالت و بتن و ...استفاده میشود. اندازه گیری ضخامت پوشش در بحث QC در کنترل کیفیت محصول ،کنترل فرایند و کنترل هزینه مواد مصرفی نفش بسزایی دارد.از جمله صنایع مهم پر کاربرد دستگاه ضخامت سنج میتوان به صنایع رنگ و رزین، رنگ های پودری، رنگهای ترافیکی، رنگهای ساختمانی ، صنعت آبکاری ،صنعت آنودایزینگ آلومینیوم، صنعت خودرو،صنایع پوشش لوله ،صنایع لوازم خانگی و... اشاره کرد.
این دستگاه در مدل های پراب سرخود و پراب جدا میباشد.
انواع مدل های دستگاه ضخامت سنج به شرح ذیل میباشد.
ضخامت سنح بر پایه فلز

ضخامت سنج ورق

دستگاههای سری Ferrous (F)جهت اندازه گیری ضخامت رنگ، لعاب ، اپوکسی، فسفاته، گالوانیزه گرم، سخت و ...  بر پایه فلزات آهنی می باشد.

 

 ضخامت سنج آبکاری

دستگاههای سری Non Ferrous (N) جهت اندازه گیری ضخامت رنگ، لعاب، اپوکسی، تفلون، آنودایزینگ ، آلومینیوم و ... بر پایه فلزات غیر آهنی می باشد.
دستگاههای سری (FNF) جهت اندازه گیری ضخامت پوشش بر پایه فلزات آهنی و غیر آهنی بوده و هر دو قابلیت بالا را تواما دارد.


ضخامت سنح بر پایه غیر فلز:

ضخامت سنج چوب

این دستگاه جهت اندازه گیری ضخامت پوشش بر پایه غیر فلزی و پلیمری مانند (لاستیک ،پلاستیک،بتن، چوب،آسفالت،مواد کامپوزیت  و ...) کاربرد دارد.زمانی که پوشش بر روی سطوح غیرفلزی مانند موارد بالا کشیده شود از این مدل ضخامت سنج استفاده میگردد.

 

ضخامت سنج التراسونیک

کاربرد این دستگاه جهت اندازه گیری ضخامت دیواره لوله های فلزی، استیل ،پلاستیکی و ...میباشد.
لوله های انتقال مواد پس از مدتی دچار خوردگی شده و ضخامت دیواره لوله کاهش می یابد.ضخامت سنح های التراسونیک با ارسال امواج التراسونیک و انعکاس آن قادر به اندازه گیری ضخامت دیواره لوله های فلزی و پلاستیکی و... میباشد.

 

ضخامت سنج ها 

ضخامت سنج رنگ در زمینه ها ی متفاوت جهت اندازه گیری ضخامت سطوح پلیمری ، بتن ،چوب ، دیواره ، لوله استیل و پلاستیک و ... استفاده می شوند.انواع ضخامت سنج ها جهت اندازه گیری پوشش های رنگ، لعاب، اپوکسی ، گالوانیزه بر پایه آهن و همچنین آنودایزینگ و تفلون بر پایه غیر آهنی می باشد. همچنین ضخامت سنج های التراسونیک جهت اندازه گیری پوشش بر سطوح پلیمری و اندازه گیری ضخامت دیواره و لوله استیل  و پلاستیک ... به کار می رود. 

 

از جمله انواع ضخامت سنج رنگ :

 

1- ضخامت سنج  رنگ و پوشش و آبکاری  
مدل POSITECTOR6000

)پراب جدا و سرخود) ساخت کمپانی DEFELSKO امریکا

 

 

 

 

2- ضخامت سنج دیجیتال رنگ و پوشش و آبکاری

پراب سرخود بر پایه Fe/NFe(فلزات آهنی و غیر اهنی) 

ساخت چین مدل LD0800

 

 

3-ضخامت سنج دیجیتال رنگ و پوشش و آبکاری

 پراب جدا بر پایه Fe/NFe

ساخت چین      

 

 

 

 

4-ضخامت سنج دیجیتال پوشش مدل POSITECTOR 200  ساخت کمپانیDEFELSKO آمریکا

 

به روش التراسونیک ، اندازه گیری ضخامت تک لایه و سه لایه  بر سطوح پلیمری، بتن، چوب و ... 

 

 

 

 

 

 

 

5-ضخامت سنج التراسونیکUTG(Ultrasonic Wall Thickness)ساخت کمپانی Deflesko آمریکا

  1. به روش التراسونیک، جهت اندازه گیری ضخامت دیواره و لوله استیل ،پلاستیک و غیره

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی