گیج توپی و گیج رینگی Power , asimeto , FERTER

0تومان
  • قیمت بدون مالیات: 0تومان
  • کد محصول: 221
  • موجودی: در انبار

فروش گیج های توپی برو نرو پخش گیج توپی برو نرو  فروش انواع گیج های برو نرو رینگی و توپی

یکی از روش های کنترل رزوه هلی پیچ مهره نیز استفاده از گیج های برو نرو رزوه می باشد.برای کنترل یه مهره از یک گیج برو نرو به شکل استوانه رزوه دار استفاده میباشد و برای کنترل یک پیچ از یک گیج برو نرو رینگی به شکل رینگ رزوه داراستفاده میگردد.

درباره گیج های برو نرو

یکی از پرکاربردترین گیج های کنترلی گیج برو نرو یا Go/No go gauge می باشد. از گیج برو-نرو برای کنترل یک اندازه در محدوده تلرانسی استفاده می شود. گیج برو-نرو ابزاری است که به ما اندازه نمی دهد، بلکه به ما وضعیت را می دهد. این وضعیت می تواند قابل قبول یا غیر قابل قبول باشد.

 گیج های برو-نرو برای کارخانجات با تولید انبوه ، به علت نیاز نبودن به مهارت زیاد و راحتی در استفاده و کاهش بسیار زیاد خطا مناسب می باشد. برای مثال اگر قرار باشد که یک اندازه در یک تولید انبوه کنترل شود، اگر آن اندازه قرار باشد بوسیله کولیس کنترل شود، علاوه بر اینکه سرعت کنترل را کاهش می دهد، احتمالا مقدار خوانده شده افراد مختلف بسیار زیاد است. در زیر دو نوع پر کاربرد از گیج های برو نرو توضیح داده شده است.

 Plague gage یا گیج های توپی:

این دسته از گیج های برو نرو برای کنترل قطر سوراخهای دقیق استفاده می شوند. نحوه کنترل به گونه ای است که ابتدا قسمت نرو را داخل سوراخ می کنیم و در صورت نرفتن قسمت نرو، قسمت برو را امتحان می کنیم. در صورتی که قسمت برو داخل شود، اندازه سوراخ درست می باشد و در غیر این صورت، اندازه اشتباه است.

Snap gage یا گیج های دهانه اژدری:

اساس کار این گیج ها نیز مانند Plague گیج ها است. با این تفاوت که برای اندازه قطر خارجی به کار می رود.  بدین ترتیب که اندازه کوچکتر برخلاف plague گیج ها، قسمت نرو و اندازه بزرگتر، برو است.

Snap Gauge

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی